close
Ώρα
29.03.24

Ποιος είναι online

Έχουμε 1 επισκέπτη online

Σύνδεση

Επιθυμείτε να σας στέλνονται ενημερωτικά e-mail;






Φόρουμ
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Παρακαλώ Σύνδεση ή Εγγραφή.    Χάσατε τον κωδικό σας;
Κοινωνικό ιατρείο στην Αγία Αικατερίνη! (1 μέλος/η είναι εδώ) (1) επισκέπτες
Πάνε στο τέλος Απάντηση στο θέμα Αγαπημένο/α: 0
ΘΕΜΑ: Κοινωνικό ιατρείο στην Αγία Αικατερίνη!
#104
ΕΙΡΗΝΗ82 (Μέλος)
Fresh Boarder
Δημοσιεύσεις: 1
graphgraph
Αποσυνδεδεμένος Προβολή Προφίλ Μέλους
Κοινωνικό ιατρείο στην Αγία Αικατερίνη! 11 Χρόνος(ες)s, 8 Μήνας(ες)s ago  
Καλησπέρα ονομάζομαι Τζειρανάκη Ειρήνη είμαι διαιτολόγος διατροφολόγος και διατηρώ γραφείο στην Κηπούπολη στην Πιτσουλάκη 15. Θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν ενδιαφέρεστε για κάποια συνεργασία με την ειδικότητα μου με τον σύλλογο σας ή για το κοινωνικό ιατρείο στην Αγία Αικατερίνη.
Θα μπορούσα να σας φτιάξω κάποια διατροφικά μενού για τα παιδιά ή να κάνουμε μια ομιλία με θέμα την διατροφή και την παιδική παχυσαρκία . Επίσης, θα μπορούσα εφόσον είμαστε και κοντά να κάνουμε μια συμφωνία με χαμηλό κόστος να έρχονται στο γραφείο μου για μετρήσεις και να τους φτιάχνω ατομικά διαιτολόγια σε περιπτώσεις που χρειάζονται ειδική παρακολούθηση .
Αν σας ενδιαφέρει η πρόταση μου μπορεί στην αρχή να σας προσφέρω τις υπηρεσίες μου εθελοντικά για το κοινωνικό ιατρείο για να γνωριστούμε κιόλας. Παρακαλώ αν χρειάζεστε κάποια συνεργασία με διαιτολόγο επικοινωνήστε μαζί μου στο τηλ. 2810323310 ή 6936176588 ή στο email Αυτό το ηλεκτρονικό μήνυμα προστατεύεται από spam bots, θα πρέπει να έχετε ενεργοποιημένη τη Javascript για να το δείτε ή αν θέλετε να έχουμε μια συνάντηση στον σύλλογο σας για μια πρώτη γνωριμία, για να συζητήσουμε με περισσότερη λεπτομέρεια την πρόταση μου .
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 
Αναφορά σε συντονιστή   Σημειώθηκε Σημειώθηκε  
  Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Πάνε στην αρχή Απάντηση στο θέμα
Powered by FireBoardδείτε τις τελευταίες δημοσιεύσεις στην επιφάνεια εργασίας σας